Vítejte na www.medicinske-nastroje.cz

Minulý rok jsme oslavili desátý rok našeho působení na českém trhu.

V našem internetovém obchodě Vám nabízíme lékařské nástroje od německého výrobce firmy DIMEDA INSTRUMENTE GmbH.

Sortiment produktů DIMEDA pokrývá všechny oblasti chirurgie, od obecné instrumentace až po mikrochirurgické nástroje a nástroje pro vysokofrekvenční chirurgii. Nástroje DIMEDA jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy kvality. Vynikající funkčnost a dlouhá životnost jsou charakteristické znaky chirurgických nástrojů od DIMEDA. DIMEDA – Surgical Instruments poskytuje inovativní technologie ve všech obecných chirurgických oborech, kostní chirurgii, mikrochirurgii, plastické chirurgii, ústní chirurgii, cévní chirurgii i elektrochirurgii a endoskopii.

Jsme výhradním zástupcem další německé společnosti HEIKO WILD GmbH pro ČR a SR, velkoobchodním a maloobchodním prodejcem této značky.

V portfóliu této značky jsou zejména nástroje pro manikúru, pedikúru, veterinární medicínu, technické obory a také pro lékařské obory. Většina nástrojů je vyrobené z certifikované nerezové oceli.

Dále zde můžete najít nástroje od firem:

  • Frimed Medizintechnik GmbH

  • Rudolf Riester GmbH

  • ZEPF MEDICAL INSTRUMENTS®

Jako doplňkové zboží nabízíme skleněné pilníky od českého výrobce Crystal BOHEMIA.

Vítáme Vás v našem obchodě. U nás najdete ty správné nástroje pro Vaši potřebu. Těšíme se na Vaši návštěvu a doufáme, že budete spokojeni s vysokou kvalitou výrobků.